W ramach toczącej się Gry Inwestycyjnej we współpracy z trójką blogerów przygotowaliśmy dodatkowe materiały, które mogą pomóc w osiągnięciu korzystnego wyniku. Sprawdź w czym mogą Tobie one pomóc.

ING na Wallstreet

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

24 maja br. w Karpaczu rozpocznie się konferencja WallStreet – największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce. Podczas spotkania z analitykami i ekspertami rynku kapitałowego swoją wiedzą o certyfikatach Turbo we współpracy z ING podzieli się zewnętrzny ekspert - bloger Radosław Chodkowski – Humanista na Giełdzie.

W przypadku chęci uczestnictwa w konferencji to po podaniu kodu „INGWS22” naliczane jest między 200 a 400 zł rabatu w zależności od wybranych opcji. Więcej informacji o konferencji na stronie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Konferencja WallStreet w Karpaczu to coroczne spotkanie aktywnych inwestorów giełdowych i przedstawicieli spółek giełdowych. Agenda konferencji jest wypełniona licznymi wykładami, prelekcjami, panelami dyskusyjnymi oraz spotkaniami dotyczącymi bieżącej sytuacji giełdowej oraz perspektyw na przyszłość.

 

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 164,3 na Adidas 4,0 21,58 21,68 +4,04% Kup
Turbo Long 164,3 na Adidas 4,0 21,58 21,68 +4,04% Kup