Autor

ING
ING

ING na Invest Cuffs - podsumowanie

czwartek, 18 kwietnia 2019

22-23 marca w Krakowie odbyły się targi Invest Cuffs. Byliśmy tam obecni ze stoiskiem prezentując szerokiemu gronu inwestorów certyfikaty ING Turbo. Każda osoba odwiedzająca nasze stoisko, poza możliwością zdobycia konkretnej wiedzy, mogła skosztować biało – pomarańczowych lodów. Przygotowaliśmy również krótki quiz z wiedzy o certyfikatach składający się z 6 pytań. Przez dwa dni targowe quiz został wypełniony ponad 500 razy, a rywalizacja była bardzo wyrównana. 

Chcąc też dostarczyć uczestnikom praktycznej wiedzy z inwestycji w certyfikaty poprosiliśmy dwóch blogerów inwestycyjnych o wsparcie. Radek Chodkowski prowadzący blog Humanista na Giełdzie (http://humanista-na-gieldzie.blogspot.com) wraz z Tomkiem Jaroszkiem DoradcąTV (https://www.doradca.tv/) opowiedzieli o dwóch obliczach dźwigni na GPW. Dzięki zderzeniu ich dwóch podejść inwestycyjnych ponad 300 osób mogło przekonać się, że certyfikaty ING Turbo stanowią dobre rozwiązaniem zarówno na krótki termin, jak i trochę dłuższy. Wystarczy mieć pomysł, a certyfikaty mogą pomóc w jego realizacji. Cały wykład był nagrywany i jak tylko wideo się pojawi to umieścimy je na naszej stronie

Przez 2 dni ilość uczestników targów przekroczyła 4 000 osób, a kolejki przy naszym stoisku utwierdziły nas w przekonaniu, że zainteresowanie tego typu formą inwestowania jest duże. Kolejnymi wydarzeniami, do których się przygotowujemy, jest konferencja WallStreet organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (www.sii.org.pl) oraz ogólnopolska Gra Inwestycyjna (www.grainwestycyjna.pl). 

Poniżej zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszego stoiska oraz kilku zdjęć.

Obejrzyj nagranie
Obejrzyj nagranie

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 167,8 na Adidas 2,0 66,05 66,15 -1,78% Kup
Turbo Long 167,8 na Adidas 2,0 66,05 66,15 -1,78% Kup