Certyfikaty Long na Allegro.eu SA już dostępne do handlu!

Autor

ING
ING

Nowe emisje - 5 grudnia

poniedziałek, 2 grudnia 2019

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLDOW26047125,0125600
INTLESX2601316,353440
INTLEUR2612013,384,2540
INTLGBP2614625,144,8880
INTLGBP2615332,244,816
INTLJSW260964,9818,50
INTLJSW261047,2115,90
INTLKGH2607012,8783,70
INTLNAG261873,121,7100
INTLNDX2605444,257490
INTLPAL2619569,421720
INTLPGE260621,418,10
INTLUSJ2613825,42105,0000
INTSBND2620341,67177,00
INTSESX2602119,884050
INTSESX2603928,874250
INTSJSW261126,8523,60
INTSKGH2608827,29104,50
INTSSLV261618,3818,00
INTSSLV2617911,5118,80
INTSW20260051,802260

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 161,9 na Bund Future 11,0 72,60 73,00 -0,82% Kup
Turbo Long 144,5 na Bund Future 5,3 151,20 151,60 -0,39% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 187,2 na Bund Future 12,4 64,20 64,60 +0,62% Kup
Turbo Short 187,2 na Bund Future 12,4 64,20 64,60 +0,62% Kup