Autor

ING
ING

Nowe emisje - 12 grudnia

poniedziałek, 9 grudnia 2019

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLBCO2627829,9159,10
INTLCCC262524,4577,00
INTLJSW262606,7514,70
INTLKGH2623713,4187,90
INTLPGN262451,133,40
INTSBCO2628631,7468,50
INTSBCO2635155,0075,20
INTSBCO2636930,0068,00
INTSNAG263363,002,78
INTSNAG263442,002,54
INTSPGE262112,339,60
INTSPGE262293,0010,20
INTSW20262941,602150
INTSW20263021,882180
INTSW20263102,172210
INTSW20263282,462230

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 38,9 na Brent Future 10,0 15,60 15,90 +2,47% Kup
Turbo Long 34,8 na Brent Future 5,1 30,85 31,15 +1,31% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 45,0 na Brent Future 6,4 24,70 25,00 -1,39% Kup
Turbo Short 46,4 na Brent Future 5,2 30,35 30,65 -1,29% Kup