Autor

ING
ING

Nowe emisje - 19 grudnia

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLDNP264192,47133,30
INTLGBP2637718,305,0430
INTLJSW264274,6218,50
INTLNKX26484107,9221610
INTLPAL2644386,061800
INTLPEO2639311,3193,40
INTLPKN2640110,6880,10
INTLPLA264353,24892
INTLW20264761,302050
INTSGBP2638528,355,3010
INTSPAL2645068,612070
INTSPAL26468101,472160

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 213,8 na Dino Polska 5,8 3,62 3,72 +6,38% Kup
Turbo Long 203,3 na Dino Polska 4,7 4,50 4,60 +5,08% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 241,5 na Dino Polska 3,6 6,23 6,33 -3,53% Kup
Turbo Short 241,5 na Dino Polska 3,6 6,23 6,33 -3,53% Kup