Autor

ING
ING

Nowe emisje - 16 stycznia

poniedziałek, 13 stycznia 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCDR267814,75277,00
INTLDAX2658324,9213190
INTLDNP268073,11140,40
INTLEUR2670833,263,9820
INTLGBP2673229,174,7480
INTLHSC2661722,3325620
INTLJSW268155,1720,00
INTLKGH2676515,3192,70
INTLNAG266583,001,58
INTLNDX2662549,257910
INTLPAL2667486,041950
INTLPAL26682113,691870
INTLPEO2677313,9598,40
INTLPLA266663,28926
INTLPZU267576,0837,60
INTLSLV266417,1016,90
INTLSPX2663316,772910
INTLW20265751,322110
INTSCDR267999,03321,80
INTSDAX2659158,6714590
INTSDAX2660971,2914880
INTSEUR2671618,524,3330
INTSGBP2674040,125,2400
INTSPAL26690111,372330
INTSUSD2672415,663,8830

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 373,9 na CD Projekt 6,2 6,19 6,29 0,00% Kup
Turbo Long 356,2 na CD Projekt 4,9 7,74 7,84 0,00% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 427,7 na CD Projekt 3,3 11,70 11,80 0,00% Kup
Turbo Short 427,7 na CD Projekt 3,3 11,70 11,80 0,00% Kup