Autor

ING
ING

Nowe emisje - 30 stycznia

wtorek, 28 stycznia 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLGLD2705254,761490,00
INTLPGN270031,023,20
INTSBCO2715128,1661,90
INTSBCO2716938,7264,50
INTSBCO2717749,6867,20
INTSBCO2718561,1470,00
INTSCCC270294,54113,90
INTSCCC270376,03126,60
INTSDNP270456,37189,30
INTSDOW27128152,9331940
INTSGBU2697149,261,4070
INTSHSC2710235,8533380
INTSHSC2711046,3635390
INTSNDX2713649,6310110
INTSNKX27086120,2725780
INTSNKX27094186,8327590
INTSPGE269892,389,00
INTSPGN270111,404,90
INTSPKO269979,7041,70
INTSSPX2714412,473509
INTSW20270601,212170
INTSW20270781,502200

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 33,5 na Brent Future 5,3 28,69 28,99 0,00% Kup
Turbo Long 32,5 na Brent Future 4,7 32,35 32,65 0,00% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 41,2 na Brent Future 9,0 16,74 17,04 0,00% Kup
Turbo Short 44,1 na Brent Future 5,3 28,92 29,22 0,00% Kup