Autor

ING
ING

Nowe emisje - 20 luty

poniedziałek, 17 lutego 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTSGBP2734239,235,3920
INTLBCO2735922,5754,10
INTLNDX2736744,458750
INTLPGE272841,055,50
INTLPGE272921,345,20
INTLSPX2737515,903064
INTSCDR273186,31333,00
INTSJSW273346,9921,10
INTSLTS2732633,3493,70
INTSPKN2730025,3093,90
INTSSPX2738316,033675

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 38,9 na Brent Future 9,9 15,70 16,00 +3,12% Kup
Turbo Long 34,8 na Brent Future 5,1 30,95 31,25 +1,63% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 45,0 na Brent Future 6,4 24,55 24,85 -1,98% Kup
Turbo Short 46,4 na Brent Future 5,2 30,20 30,50 -1,78% Kup