Autor

ING
ING

Nowe emisje - 27 luty

poniedziałek, 24 lutego 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCDR274906,1307,10
INTLDNP275162,84155,60
INTLEUR2759914,314,2420
INTLGBP2762325,094,9820
INTLGLD2755771,641550
INTLJSW275243,6313,80
INTLJSW275324,5112,70
INTLNAG275812,311,40
INTLPGE274251,114,90
INTLPGN274580,373,50
INTLPGN274660,793,00
INTLSLV275657,9617,70
INTLUSD2760715,173,8990
INTLUSD2761520,893,8410
INTSBCO2757323,5259,30
INTSCDR275089,04355,60
INTSDAX2741733,0713680
INTSGBP2763144,955,4720
INTSJSW275406,8819,00
INTSPGE274332,027,00
INTSPGE274413,037,90
INTSPGN274740,894,10
INTSPGN274821,334,50
INTSW20273911,172090
INTSW20274091,442120

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 38,9 na Brent Future 9,6 16,38 16,68 +7,55% Kup
Turbo Long 34,8 na Brent Future 5,0 31,65 31,95 +3,92% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 45,0 na Brent Future 6,6 23,95 24,25 -4,37% Kup
Turbo Short 46,4 na Brent Future 5,4 29,60 29,90 -3,72% Kup