Autor

ING
ING

Nowe emisje - 5 marca

poniedziałek, 2 marca 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCCC276801,7762,50
INTLJSW277143,0512,50
INTLLTS2770617,9948,00
INTLPGN276560,223,10
INTLPGN276640,602,70
INTLW20277481,071740
INTSCCC276983,6492,10
INTSCDR276727,98307,40
INTSDAX2776344,5112610
INTSJSW277226,3317,10
INTSNAG277973,122,26
INTSNDX2777155,079570
INTSPAL2780550,702690
INTSPAL2781393,982790
INTSPKN2764920,6775,50
INTSSPX2778918,313320
INTSTNF2782133,43176,28
INTSUSJ2773023,65111,0000
INTSW20277551,561890

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 155,21 na 30 Year US Treasury Bond 6,4 111,70 112,00 +2,76% Kup
Turbo Long 155,21 na 30 Year US Treasury Bond 6,4 111,70 112,00 +2,76% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 183,63 na 30 Year US Treasury Bond 26,8 26,29 26,61 -11,63% Kup
Turbo Short 183,63 na 30 Year US Treasury Bond 26,8 26,29 26,61 -11,63% Kup