Autor

ING
ING

Nowe emisje - 12 marca

poniedziałek, 9 marca 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLBCO2797913,6234,60
INTLBCO2798718,4433,30
INTLBCO2799523,0932,00
INTLBCO2800127,5530,80
INTLBCO2801931,8429,60
INTLBCO2811831,8428,50
INTLBCO2812631,8427,40
INTLBCO2813431,8426,50
INTLCCC278622,1056,30
INTLCCC278702,5950,70
INTLCDR278545,04265,90
INTLDAX2814221,3610680
INTLDNP279382,82141,50
INTLJSW279533,9510,70
INTLLTS2789612,8343,20
INTLLTS2790416,5838,90
INTLNAG281001,881,27
INTSBCO2802732,0642,70
INTSBCO2803539,244,50
INTSBCO2804346,6346,30
INTSBCO2805054,3548,30
INTSBCO2806862,3950,30
INTSBCO2807670,7652,40
INTSBCO2808479,554,60
INTSBCO2809288,6156,90
INTSCCC278882,7682,90
INTSDAX2815919,0611170
INTSDAX2816729,1011390
INTSDAX2817539,3511630
INTSDAX2818349,8211860
INTSDAX2819160,4912110
INTSDAX2820971,3812350
INTSDNP279464,2164,20
INTSHSC2822529,1229450
INTSJSW279614,9515,40
INTSLTS2791238,8675,80
INTSLTS2792048,7784,20
INTSNKX28217126,3522300
INTSPKN2783914,7065,30
INTSPKN2784720,0270,20

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 33,5 na Brent Future 5,3 28,69 28,99 0,00% Kup
Turbo Long 32,5 na Brent Future 4,7 32,35 32,65 0,00% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 41,2 na Brent Future 9,0 16,74 17,04 0,00% Kup
Turbo Short 44,1 na Brent Future 5,3 28,92 29,22 0,00% Kup