Od piątku do handlu powinny być dostępne 2 certyfikaty Short na Allegro.eu. SA.

Autor

ING
ING

Nowe emisje - 26 marca

poniedziałek, 23 marca 2020

Nazwa skrócona Bariera
INTLBCO2901721,3
INTLBCO2905819,8
INTLBCO2906619
INTLBCO2907418,2
INTLBCO2908217,4
INTLBCO2909016,6
INTLBCO2910815,8
INTLBCO2911615
INTLCCC2897723,5
INTLCDR28951219,6
INTLCDR28969209,2
INTLDAX288458310
INTLDNP28985128,7
INTLESX288522360
INTLEUD291240,985
INTLEUR291404,478
INTLEUR291574,432
INTLJSW2899310,2
INTLKGH2938940,00
INTLKGH2939735,00
INTLPEO2942140,00
INTLPEO2943935,00
INTLPGE289443,2
INTLPGE293552,80
INTLPGE293632,60
INTLPKO2940516,00
INTLPKO2941314,00
INTLPZU2934823,80
INTLPZU2937123,00
INTLSLV2900911,3
INTLSLV2924910,8
INTLSLV2926410,6
INTLSLV2927210,3
INTLSLV2928010
INTLSLV292989,7
INTLSLV293069,4
INTLSLV293149,1
INTLSLV293228,8
INTLSLV293308,5
INTLSPX289281994
INTLUSD291994,029
INTLUSD292073,969
INTLUSD292153,91
INTLUSD292233,851
INTLW20286701350
INTLW20286881330
INTLW20286961310
INTLW20287041300
INTLW20287121280
INTLW20287201270
INTLW20287381250
INTLW20287461240
INTLW20287531220
INTLW20287611210
INTLW20287791190
INTLW20287871180
INTLW20287951160
INTLW20288031150
INTLW20288111130
INTLW20288291120
INTSBCO2902529,5
INTSBCO2903332
INTSBCO2904134,8
INTSDOW2888621630
INTSDOW2889423970
INTSDOW2890226560
INTSESX288603250
INTSESX288783600
INTSEUD291321,133
INTSEUR291654,789
INTSEUR291734,837
INTSEUR291814,884
INTSNDX289108200
INTSSLV2925614,6
INTSSPX289362842
INTSUSD292314,423
INTSW20288371520

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 38,9 na Brent Future 10,1 15,34 15,64 +0,78% Kup
Turbo Long 34,8 na Brent Future 5,1 30,60 30,90 +0,49% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 45,0 na Brent Future 6,3 25,00 25,30 -0,20% Kup
Turbo Short 46,4 na Brent Future 5,1 30,65 30,95 -0,32% Kup