Od piątku do handlu powinny być dostępne 2 certyfikaty Short na Allegro.eu. SA.

Autor

ING
ING

Nowe emisje - 3 kwietnia

wtorek, 31 marca 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCDR298507,35242,40
INTLDAX2992631,949550
INTLDAX2993440,329360
INTLDAX2994248,539180
INTLDAX2995956,589000
INTLDAX2996764,478820
INTLDAX2997572,218650
INTLDAX2998379,88480
INTLDNP298684,15142,00
INTLDNP298764,74135,20
INTLDOW29991125,7719880
INTLDOW30007163,9118930
INTLJSW298843,1111,00
INTLKGH2978517,3946,40
INTLKGH2979321,3242,10
INTLNAG297362,561,22
INTLNDX3001550,316880
INTLPEO2980115,2944,20
INTLPEO2981917,2642,10
INTLPGN298430,862,80
INTLPKN2982711,6644,90
INTLPKN2983513,6442,70
INTLPLA297444,59648
INTLPLA297515,48625
INTLPZU297777,5625,00
INTLSLV297028,6512,70
INTLSLV2971010,5912,20
INTLSLV2972812,4611,80
INTLSPX3002315,732316
INTLSPX3003120,172205
INTLW20298921,261430
INTLW20299001,601400
INTLW20299181,931370
INTSEUR2968646,794,9310
INTSPLA2976912,49976
INTSUSD2969429,274,3540

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 347,2 na CD Projekt 5,1 7,29 7,39 +23,57% Kup
Turbo Long 347,2 na CD Projekt 5,1 7,29 7,39 +23,57% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 411,9 na CD Projekt 3,4 10,94 11,04 -11,30% Kup
Turbo Short 411,9 na CD Projekt 3,4 10,94 11,04 -11,30% Kup