Autor

ING
ING

Nowe emisje - 9 kwietnia

poniedziałek, 6 kwietnia 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLBCO3020520,0930,3
INTLBCO3021324,7829,2
INTLBCO3022129,2928
INTLBCO3023933,6327
INTLBCO3024737,7925,9
INTLBCO3025441,824,9
INTLCCC305101,1321,2
INTLCDR304786,32280,7
INTLCDR304867,49267,3
INTLCDR304948,59254,6
INTLDAX3060125,399550
INTLDNP305513,82149,1
INTLESX3062716,492470
INTLEUD3004958,540,9620
INTLGBP3011420,425,062
INTLGBP3012227,84,987
INTLGLD3013072,011500,0000
INTLGLD30148241,441090,0000
INTLHSC3064319,421180
INTLJSW305694,129,5
INTLKGH3035312,3653,8
INTLKGH3036114,6951,2
INTLKGH3037916,948,8
INTLLTS3052816,3652
INTLLTS3053620,4847,3
INTLLTS3054424,2243
INTLNAG302622,931,1
INTLNKX30635111,716230
INTLPEO3041111,6846,4
INTLPGE303200,903,6000
INTLPGE303381,083,4000
INTLPGN304600,733,1
INTLPKN3042911,8454,6
INTLPKN3043714,2552
INTLPKN3044516,5549,5
INTLPKN3045218,7447,1
INTLPKO303874,9818,6
INTLPKO303955,8117,7
INTLPKO304036,5916,9
INTLPLA302704,12670
INTLPLA302886,81603
INTLPZU303465,6226,3000
INTLSLV301896,1413,8
INTLSLV301978,2613,2
INTLUSD3005619,724,0960
INTLUSJ3007225,57105
INTLUSJ3008033,35103
INTLW20305771,061490,0000
INTLW20305851,241470,0000
INTLW20305931,421450,0000
INTSCDR305028,1375
INTSDAX3061925,9110270
INTSGLD30155115,001840,0000
INTSGLD30163146,981910
INTSGLD30171180,241990
INTSHSC3065029,127630
INTSPLA302965,21816
INTSPLA303047,88876
INTSPLA3031210,76941
INTSUSD3006416,314,2870
INTSUSJ3009825,54113
INTSUSJ3010634,47115

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 40,6 na Brent Future 6,2 27,19 27,49 +31,00% Kup
Turbo Long 38,3 na Brent Future 4,8 35,33 35,63 +21,88% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 47,4 na Brent Future 11,5 14,55 14,85 -32,32% Kup
Turbo Short 52,7 na Brent Future 4,8 35,07 35,37 -17,09% Kup