Autor

ING
ING

Nowe emisje - 21 maja

poniedziałek, 18 maja 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLBCO3163314,5332,00
INTLBCO3164118,3231,10
INTLBCO3165821,9730,10
INTLBCO3166625,5329,30
INTLBCO3167428,9728,40
INTLBCO3168232,3127,60
INTLBCO3169035,5726,80
INTLBCO3170841,7525,20
INTLBCO3171647,5723,80
INTLBCO3172453,0622,40
INTLCCC314761,0838,10
INTLCDR314506,00355,70
INTLDAX3154217,9310580
INTLDAX3155927,2110370
INTLDNP317733,74149,90
INTLGBP3140128,244,9260
INTLKGH3143511,3172,40
INTLKGH3144314,4468,90
INTLNAG317322,861,15
INTLNAG317403,261,04
INTLPGE314270,613,80
INTLPLA317573,59772
INTLPLA317654,64746
INTLSLV316098,1816,20
INTLSLV3161710,6815,60
INTLSLV3162513,1215,00
INTLSPX3157516,072558
INTLW20314920,761570
INTSCDR3146813,1428,10
INTSCDR3148420445,50
INTSDAX3156725,1911080
INTSDNP317814,62181,80
INTSDNP317996,00192,00
INTSGBP3141929,365,2970
INTSGLD31591227,372230
INTSW20315000,721610
INTSW20315180,931630
INTSW20315261,141650
INTSW20315341,361680
INTSW20315831,361720

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 40,6 na Brent Future 7,3 22,71 23,01 -8,23% Kup
Turbo Long 37,2 na Brent Future 4,8 34,88 35,18 -5,32% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 47,4 na Brent Future 8,5 19,42 19,72 +12,47% Kup
Turbo Short 50,8 na Brent Future 5,0 32,94 33,24 +7,23% Kup