Autor

ING
ING

Nowe emisje - 28 maja

poniedziałek, 25 maja 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLBCO3191415,5533,50
INTLCDR319557,59364,00
INTLCDR319637,59373,70
INTLDAX3187221,4111010
INTLDAX3188030,9510800
INTLGBP3184928,064,8550
INTLGBU3180734,781,1570
INTLGBU3181548,831,1220
INTLNAG319301,201,77
INTLNDX3190652,528390
INTLNKX31898104,4018660
INTLPKN319489,8357,60
INTLW20318641,051590
INTSBCO3192220,7738,50
INTSGBP3185628,35,2160
INTSGBU3182352,511,3180
INTSGBU3183169,721,3580

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 39,1 na Brent Future 7,8 21,31 21,61 -3,03% Kup
Turbo Long 35,8 na Brent Future 5,0 33,75 34,05 -1,85% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 44,2 na Brent Future 10,8 15,27 15,57 +4,68% Kup
Turbo Short 49,0 na Brent Future 4,7 35,51 35,81 +2,09% Kup