Tracker
Nowy, pasywny typ produktu oparty o indeks DAX, teraz bez opłaty za zarządzanie - sprawdź

Biuletyn tygodniowyCo tydzień otrzymuj informacjeo nowych emisjach i artykułach

Zapisz się na newsletter

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytanie, skargę lub sugestię dotyczącą naszych produktów lub usług, skontaktuj się z nami.

Telefon

32 357 00 34

Odbieramy w godzinach
9:00 - 17:00 w dni sesyjne GPW.
Koszt połączenia
według stawek operatora.

O ING

Kim jesteśmy?

ING jest globalnym bankiem z silną pozycją w Europie. Ponad 55 000 naszych pracowników obsługuje około 37 milionów klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji finansowych w ponad 40 krajach.

Naszym celem jest umożliwienie ludziom bycie o krok do przodu w życiu i biznesie. Wybitne doświadczenie klienta jest tym, co nas wyróżnia. Stale wprowadzamy kolejne innowacje, aby to doświadczenie było jesz-cze lepsze. Chcemy zapewnić naszym klientom doświadczenie, które jest proste, dostosowane do klienta, jest istotne dla jego sytuacji oraz odpowiada na jego potrzebę od razu (eng. easy, personal, relevant and instant).

Nasze produkty na rynkach detalicznych obejmują oszczędności, płatności, inwestycje, pożyczki i kredyty hipoteczne. Naszym klientom instytucjonalnym oferujemy pożyczki specjalistyczne czy dostosowane do indywidualnych potrzeb kredyty korporacyjne. Ponadto oferujemy rozwiązania na rynku dłużnym i kapitałowym, rozwiązania w zakresie zrównoważonego finansowania, płatności i zarządzanie gotówką, a także usługi handlowe i skarbowe.

O nas

W zakresie produktów inwestycyjnych staramy się dostarczać takie rozwiązania, które dodają wartość inwestorowi końcowemu. Rozwój sytuacji na rynkach finansowych następuje szybko, a zmiany zachodzą każdego dnia. W stale zmieniającym się środowisku naszym obowiązkiem jest dostarczanie przejrzystych i zrozumiałych produktów, którym towarzyszy niezawodna obsługa.

Nasze produkty

Nasze rozwiązania w zakresie produktów giełdowych umożliwiają inwestorom czerpanie korzyści z krótko lub długoterminowych zmian na rynku. Dzięki naszemu globalnemu doświadczeniu inwestorzy mogą korzystać z możliwości i pomysłów z całego świata.

Nasze produkty charakteryzują się różnymi profilami ryzyka oraz potencjalnym zwrotem. Dostępne są na różne klasy aktywów np. akcje, stopy procentowe czy towary.

Wspieramy EUSIPA

Jesteśmy członkiem NEDSIPA (holenderskiego stowarzyszenia emitentów produktów strukturyzowanych) i wspieramy działania EUSIPA (europejskiego stowarzyszenia produktów strukturyzowanych).

EUSIPA wprowadziła jednolite standardy dla twórców produktów strukturyzowanych w Europie, promując tym samym efektywną komunikację z regulatorami oraz nadzorcami. Organizacja ta jest wspierana przez szerokie grono uczestników rynku, w tym emitentów, giełdy i dostawców danych. Wraz ze wzrostem zainteresowania produktami strukturyzowanymi w Europie, standard EUSIPA zwiększył przejrzystość i zrozumienie dla tych produktów.

Na rynkach na których operujemy oferujemy produkty w następujących głównych kategoriach EUSIPA:

  • Inwestycyjne
    • z ochroną kapitału
    • partycypacyjne
  • Produkty z dźwignią
    • bez knock-out
    • z knock-out (Turbo)

Dla każdego produktu dostarczamy m.in. najświeższe wyniki inwestycyjne czy dokumenty (w tym Factsheet). Wszystko po to, żebyś mógł podejmować najlepsze dla siebie decyzje inwestycyjne!