Autor

ING
ING

Nowe emisje - 5 września

poniedziałek, 2 września 2019

Lista alfabetyczna.

* ze względu na błąd systemu cena zaznaczonych certyfikatów jest błędna. Przed 9.05 w czwartek parametry certyfikatu zostaną przeliczone i cena będzie prezentowana na GPW prawidłowo.

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLBCO2484424,7355,70
INTLCDR247294,77235,20
INTLCDR247375,74223,90
INTLDAX2491925,8711590
INTLDNP247603,47137,90
INTLDNP247784,04131,30
INTLEUD24539*10,00*1,0750
INTLEUD24547*10,00*1,0450
INTLGLD24869451450,00
INTLPGE246201,936,30
INTLPKO246614,6737,20
INTLSLV248287,6817,20
INTLSLV2483610,2016,60
INTLUSD2455421,603,8390
INTLW20248931,322070
INTLW20249011,572050
INTSCCC247524,29141,70
INTSCDR24745*6,95*273,30
INTSCDR24794*6,95*283,30
INTSCDR24802*6,95*292,80
INTSCDR24810*6,95*302,80
INTSDNP247864,16166,60
INTSEUD24513*10,00*1,1510
INTSEUD24521*10,00*1,1290
INTSGLD24877*45*1740,00
INTSGLD24885*45*1790,00
INTSNAG248514,892,85
INTSPEO2467918,51107,60
INTSPEO2468727,27115,80
INTSPGE246381,538,50
INTSPGE246462,129,10
INTSPGN247030,464,80
INTSPGN247110,935,20
INTSPKN2469519,4101,90
INTSPZU246538,0542,00
INTSUSD24562*22,44*4,1190
INTSUSD24570*22,44*4,0800
INTSUSD24588*22,44*4,1050
INTSUSD24596*22,44*4,1310
INTSUSD24604*22,44*4,1560
INTSUSD24612*22,44*4,1790

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 39,1 na Brent Future 7,4 22,90 23,20 -3,23% Kup
Turbo Long 35,8 na Brent Future 4,8 35,37 35,67 -1,93% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 44,2 na Brent Future 12,0 13,96 14,26 +7,38% Kup
Turbo Short 49,0 na Brent Future 4,9 34,28 34,58 +3,30% Kup