Autor

ING
ING

Nowe emisje - 31 października

poniedziałek, 28 października 2019

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLBCO2567627,0057,70
INTLCDR257423,73236,90
INTLDAX2577524,8412600
INTLEUR2568438,563,9750
INTLKGH2572612,9375,60
INTLPEO2573415,30102,80
INTLPLA257183,25885,00
INTLW20257591,112140
INTSDAX2578364,6014140
INTSEUR2569215,224,3460
INTSEUR2570048,884,6760
INTSW20257671,042210,00

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 38,9 na Brent Future 9,6 16,38 16,68 +7,55% Kup
Turbo Long 34,8 na Brent Future 5,0 31,65 31,95 +3,92% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 45,0 na Brent Future 6,6 23,90 24,20 -4,56% Kup
Turbo Short 46,4 na Brent Future 5,4 29,60 29,90 -3,72% Kup