Autor

ING
ING

Nowe emisje - 7 listopada

poniedziałek, 4 listopada 2019

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCCC258663,9785,2
INTLCDR258583,96248,90
INTLDAX2581721,8512850
INTLDNP258902,79146,00
INTLKGH2583314,9379,40
INTLLTS2588221,7987,30
INTLPAL2593256,871720
INTLPKO258414,4637,50
INTLPLA259162,99917
INTLW20257911,202190
INTLW20258091,462160
INTSCCC258745,26141,30
INTSDAX2582568,3014410
INTSDNP259085,43177,70
INTSPLA259244,661019

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 35,1 na CCC 3,9 0,89 1,00 +3,28% Kup
Turbo Long 35,1 na CCC 3,9 0,89 1,00 +3,28% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 73,3 na CCC 0,8 4,71 4,81 -1,45% Kup
Turbo Short 73,3 na CCC 0,8 4,71 4,81 -1,45% Kup