Autor

ING
ING

Nowe emisje - 19 marca

poniedziałek, 16 marca 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLEUR2831613,354,3410
INTLEUR2832417,604,2970
INTLUSD2835719,833,7920
INTLW20285711,311100
INTLW20285891,451060
INTLW20285971,451020
INTLW20286051,45980
INTLW20286131,45920
INTLW20286211,45860
INTLW20286391,45800
INTLW20286471,45740
INTLW20286541,45680
INTLW20286621,45620
INTSBCO2829033,6137,70
INTSBCO2830846,8941,00
INTSDAX2849825,248940
INTSDAX2850641,759300
INTSDAX2851458,949690
INTSDAX2852276,8410090
INTSDAX2853095,4810500
INTSDAX28548114,8810940
INTSEUR2833214,674,4440
INTSEUR2834040,414,6960
INTSGLD2823370,961650,00
INTSNDX2855553,899090
INTSSLV2824113,7415,8000
INTSSLV2825816,4916,5000
INTSSLV2826619,3417,2
INTSSLV2827422,3117,9
INTSSLV2828225,4118,7
INTSSPX2856321,033150
INTSW20283652,321450
INTSW20283732,901500
INTSW20283813,501560
INTSW20283994,121620
INTSW20284074,551660
INTSW20284154,981710
INTSW20284235,431750
INTSW20284315,891790
INTSW20284496,371840
INTSW20284566,851890
INTSW20284647,351940
INTSW20284727,861980
INTSW20284808,382040

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 39,0 na Brent Future 6,9 23,40 23,70 +4,20% Kup
Turbo Long 36,8 na Brent Future 5,2 31,25 31,55 +3,12% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 47,7 na Brent Future 6,2 25,85 26,15 -4,24% Kup
Turbo Short 49,4 na Brent Future 5,0 32,45 32,75 -3,41% Kup