Autor

ING
ING

Nowe emisje - 17 kwietnia

wtorek, 14 kwietnia 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCCC307341,2925,90
INTLCDR307185,97309,70
INTLCDR307267,26294,90
INTLDAX3078328,4110140
INTLDAX3079137,279940
INTLDAX3080945,959750
INTLDNP307423,24156,70
INTLDOW30833129,2420900
INTLESX3081717,082600
INTLGLD3086682,291560
INTLKGH3067612,7762,30
INTLKGH3068415,4659,30
INTLNDX3084154,657230
INTLNKX30825110,217380
INTLPEO3070010,4248,80
INTLPGE306680,973,80
INTLPKO306924,5219,60
INTLPLA309163,99694
INTLSLV308907,9414,30
INTLSPX3085816,642433
INTLW20307591,401550
INTLW20307671,591530
INTLW20307751,771510
INTSBCO3090823,1735,60
INTSGLD30874175,992070
INTSGLD30882211,492150
INTSTNF3092443,40184,54
INTSTNF3093251,71186,50

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 153,14 na 30 Year US Treasury Bond 26,7 22,05 22,40 -3,26% Kup
Turbo Long 153,14 na 30 Year US Treasury Bond 26,7 22,05 22,40 -3,26% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 165,42 na 30 Year US Treasury Bond 12,3 48,25 48,55 +2,33% Kup
Turbo Short 175,15 na 30 Year US Treasury Bond 6,9 86,20 86,60 +1,59% Kup