Autor

ING
ING

Nowe emisje - 23 kwietnia

poniedziałek, 20 kwietnia 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCCC309811,3538,00
INTLCCC309991,6534,50
INTLCCC310051,9331,40
INTLCCC310132,1728,50
INTLCDR309735,67325,30
INTLDNP310213,92164,60
INTLDOW31039121,7521950
INTLKGH3094012,9665,40
INTLNDX3104745,237980
INTLNDX3105460,527600
INTLPGN309650,723,30
INTLPLA311384,2719
INTSBCO3108814,6629
INTSBCO3109619,9630,2
INTSBCO3110425,4931,5
INTSBCO3111231,2232,8
INTSBCO3112037,2134,1
INTSEUR3106217,384,5950
INTSKGH3095734,8496,50
INTSUSD3107016,034,2190

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 60,9 na Brent Future 11,0 21,95 22,05 -3,30% Kup
Turbo Long 54,1 na Brent Future 5,2 46,80 46,90 -1,26% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 66,9 na Brent Future 9,4 25,90 26,00 0,00% Kup
Turbo Short 73,8 na Brent Future 4,5 53,50 53,60 +2,10% Kup