Autor

ING
ING

Nowe emisje - 30 kwietnia

poniedziałek, 27 kwietnia 2020

Nazwa skrócona Cena emisyjna Bariera
INTLCDR313695,89358,90
INTLCDR313777,37341,80
INTSCDR3138510,05400,70
INTLLTS3139313,0757,30
INTLGLD3131060,441630
INTLBCO3132812,1821,70
INTLBCO3133614,7221,10
INTLBCO3134417,1620,50
INTSBCO3135114,4925,60
INTLDAX3130220,9510360

Certyfikaty Long

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Long 51,7 na Brent Future 8,2 25,20 25,50 +17,63% Kup
Turbo Long 47,3 na Brent Future 5,1 40,85 41,15 +9,92% Kup

Certyfikaty Short

Nazwa Dźwignia Kupno Sprzedaż % Dzień Obserwowane Trade
Turbo Short 59,1 na Brent Future 8,7 23,65 23,95 -14,54% Kup
Turbo Short 63,4 na Brent Future 5,1 40,70 41,00 -9,22% Kup